Pallets: Difference between revisions
From
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| 2 || Span [[frames]] || | | 2 || Span [[frames]] || | ||
|- | |||
| 4 || 2 hole [[frames]] || | |||
|- | |||
| 12 || 2 [[bolts]] || | |||
|- | |||
| 12 || [[nuts]] || | |||
|} | |} | ||
Revision as of 22:06, 2 April 2020
Parts
Quantity | Part | Link |
---|---|---|
1 | Surface | |
2 | Rib frames | |
2 | Span frames | |
4 | 2 hole frames | |
12 | 2 bolts | |
12 | nuts |
Seed pallet
Quantity | Part | Link |
---|---|---|
5 | 500W Motors | |
10kW (~1600 18650 cells) | Batteries | |
8 | 100W Solar panels | |
6 | Pumps | |
4 | Charge controllers | |
1 | heater/cooler | |
4 | Barrels | |
20 | coroplast sheets | |
10 | insulated sheets | |
300m | Cord | |
1 | Drill | |
100 | Drill bits |